Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist

Kód: 2050632

Úplný název:

Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist (Jardasová Margaret): Klenoty a zlato, láska a nenávist

Autor a popis:

Jardasová Margaret, NS Svoboda, 296 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Krásná mladičká Lilith, dcera hostinské, upoutá pozornost Rahiba, generála královny ze Sáby. Tento poněkud násilnický muž se začne o dívku ucházet, zahrnuje ji šperky, zlatem a dalšími dary. Lilith však hrubiánem pohrdá. Její srdce patří zádumčivému honákovi velbloudů, Samimu. Rahib však jejich tajnou lásku odhalí a pohrozí Lilith, že jejího milého zabije, pokud mu nebude po vůli. Mladá žena nevidí jiné východisko, než se podvolit jeho přání a následovat ho do paláce. Nákladný život u dvora královny Bilkis n echává Lilith chladnou. Dívka má od této chvíle pouze jediný cíl - uprchnout z Maribu a prožít se Samim krásnou společnou budoucnost. Cílem jejich cesty se stává skalní soutěska Petra v dnešním Jordánsku, kde zakládají mocnou říši Nabatejců.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist