Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení

Kód: 2475785

Úplný název:

Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení (Lorenz-Ladener Claudia): Zdrave pomocí mlécného kvašení

Autor a popis:

Lorenz-Ladener Claudia, Grada, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Bakterie mléčného kvašení jsou výborným konzervantem a zelenina si díky nim uchová řadu vitaminů a minerálů. Navíc dochází k vytvoření aromat, která vám jiné metody nedopřejí. Přesvědčete se o tom sami tím, že vyzkoušíte postupy a recepty uvedené v této knize, jejíž obrazový doprovod chuť na vlastní výrobu určitě hodně povzbudí. Autorka nepopisuje exotické pokrmy, jejím cílem je naopak představit vyzkoušené tradiční i novější jednoduché metody a poznatky biologické konzervace zeleniny. Přitom, jak dosvědčuje velké množství receptů v této knize, nakládat nemusíte jen zelí, jak se řada lidí mylně domnívá, nýbrž téměř všechny druhy zeleniny. Po celý rok budete tak mít k dispozici bohatý, navíc velmi levný a na přípravu snadný zdroj vitaminů, enzymů a dalších cenných látek, navíc v chutné, příjemně aromatické podobě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Nakládáme zeleninu - Zdravě, rychle, chutně pomocí mléčného kvašení