Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí

Kód: 2660126

Úplný název:

Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí (Klippert Heinz, Trojanová Alice):

Autor a popis:

Alice Trojanová, Heinz Klippert, EDIKA, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Hodnota předkládané knihy spočívá nejen ve spoustě praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností u žáků a studentů (v knize je jich více než 100), ale také v myšlence zavádět komunikační výuku do škol. Předkládá množství pádných argumentů, proč je tato výuka důležitá a nezbytná pro celistvý rozvoj žáků a studentů. Ukazuje, jak rozvoj komunikačních dovedností přispívá k jejich větší motivaci a odpovědnosti i k samostatnému myšlení. Zároveň je v ní vysvětleno, jaký profit přinese komunikační výuka celé společnosti. Kniha obsahuje také komplexní program pro projektový týden a návod, jak jej uvést v život na školách. Důraz je rovněž kladen na nezbytnost týmové práce mezi učiteli a na změnu některých názorových stereotypů. Knihu ocení zejména pedagogové, ale také trenéři komunikačních dovedností a každý, kdo chce zlepšit své komunikační dovednosti.

Nahlédnout do Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí Nahlédnout do Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí