Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin

Kód: 7254936

Úplný název:

Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin (Velemínský Miloš): nesprávné nastavení vnítrních hodin

Autor a popis:

Velemínský Miloš, Triton, 140 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jednou z nejčastějších stížností matek v ordinacích dětského lékaře je stížnost na noční poruchu spánku, především u starších kojenců a batolat. Podle literárních zdrojů a vlastních zkušeností autora se porucha spánku v kojeneckém věku týká asi 50 % rodin. Dlouhodobá nespavost dítěte negativně ovlivňuje pohodu rodičů a může narušit i klidnou atmosféru domova. Proto je nutno brát problematiku poruchy nočního spánku dítěte velmi vážně. Publikace nepřinese jednoznačné rady. Přináší úvahy lékařů, psychologů a jejich zkušenosti s nespavostí dětí. Informace jsou čerpány jak z osobní zkušenosti, tak i z literárních zdrojů.

Nahlédnout do Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin Nahlédnout do Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Naše dítě špatně spí - Nesprávné nastavení vnítřních hodin