Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok

Kód: 8931153

Úplný název:

Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok (Djokovič Novak): Ctrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dokonalost

Autor a popis:

Djokovič Novak, TIMY Partners s.r.o., 196 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

V knize Naservírujte si vítězství Djokovič líčí, jak přežil bombardování Bělehradu, jak z válkou přervaného dětství došel až na vrchol ve svém sportu. Pak nám ukazuje dietu, jež změnila jeho zdravotní stav a pomohla mu k zisku největších trofejí. Ačkoli Djokovič miloval chléb a těstoviny a především pizzu v rodinné restauraci, jeho tělo prostě nebylo schopné zpracovat pšenici. Tím, že odboural lepek - protein obsažený v pšenici - se začal cítit lépe, lehčeji, vnímal věci jasněji a byl rychlejší. Zatímco pokračoval v průzkumu a vylaďování správné stravy, jeho zdravotní potíže zmizely, stejně jako kila navíc, a zlepšený zdravotní stav a duševní soustředění mu pomohly k dosažení jeho dvou dětských snů: vyhrát Wimbledon a stát se světovou tenisovou jedničkou. V roce 2011 prožil Novak Djokovič to, co sportovní novináři nazvali nejlepší sezonou profesionálního tenisty v historii: vyhrál deset turnajů, tři grandslamy a 43 zápasů za sebou. Podivuhodné na tom je, že necelé dva roky předtím byl tenhle šampion sotva schopen odehrát turnaj. Jak se z hráče, kterého trápily různé bolístky, problémy s dýcháním a zranění, stala najednou světová jednička? Odpověď je překvapující: změnil svou stravu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Naservírujte si vítězství - Čtrnáctidenní bezlepkový program pro fyzickou a psychickou dok