Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku

Kód: 7168996

Úplný název:

Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku (Tušl): Období staroveku stredoveku

Autor a popis:

Tušl a kolektiv, FORTUNA, 144 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace nabízí stručný přehled vývoje výtvarného umění, literatury, divadla a hudby na evropském kontinentu od starověku přes raný středověk až do středověku vrcholného a pozdního. Každá kapitola je uvedena geopolitickým přehledem uspořádání tehdejší Evropy a spolu s výkladem příslušné tematické části a s bohatými barevnými ilustracemi tak přináší čtenáři ucelený pohled na rozvoj jednotlivých evropských kultur, jejich vzájemné ovlivňování a propojení. Nástin je tak první publikací, která poskytuje komplexní pohled na dějiny umění našeho kontinentu s uvedením základních faktografických údajů z uměleckých oborů, jimž byly dosud věnovány většinou jen samostatné publikace. Je doplněn slovníčkem odborných výrazů a jmenným rejstříkem. Další díly budou vycházet postupně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Nástin dějin evropského umění I. - Období starověku a středověku