Naučte se fotografovat autoportrét

Kód: 7413133

Úplný název:

Naučte se fotografovat autoportrét (Dybisz Natalie):

Autor a popis:

Dybisz Natalie, Zoner Press, 176 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
247 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Proč někdo touží fotografovat autoportrét? Jaké jsou výtvarné možnosti tohoto žánru, jeho technická úskalí a jejich řešení? Jak se vytvářejí skládané a trikové snímky a další efektní úpravy fotografií?

Nejen na tyto otázky odpovídá kniha Naučte se fotografovat autoportrét vycházející britské fotografické hvězdy polského původu Natalie Dybisz, která si říká „Miss Aniela“.

Důležitým poselstvím knihy je, že pro jakoukoli tvorbu je podstatná zejména umělecká a praktická vynalézavost, nikoli technické vybavení, které může být opravdu skromné. Autorka však není fotografická naivka, takže vám také sdělí, jaké vybavení považuje za rozumné. Seznámí vás s přípravou a procesem fotografování autoportrétu – s úpravou zevnějšku, výběrem oblečení, rekvizit a vhodného místa pro focení, ale i s důležitostí promyšlené stylizace výrazu tváře a tělesné pózy. Dále se věnuje počítačovému zpracování fotografií, které je pro moderní uměleckou fotografii stále podstatnější. Miss Aniela dává ve své knize prostor také pozoruhodným dílům velmi různorodých mladých autorů, kteří se liší jak motivací, tak přístupem k (nejen) fotografickému autoportrétu.

A pokud si chcete svými fotografickými výtvory přivydělat, Miss Aniela vám ukáže, jak na to. Není totiž jen étericky vyhlížející umělkyní, ale také docela střízlivou a pragmatickou obchodnicí. Přiblíží vám tudíž zasvěcené informace o možnostech marketingu a prodeje fotografií, včetně jeho některých právních souvislosti, a seznámí vás i s dalšími možnostmi, jak lze zpeněžit fotografické dovednosti.

Nahlédnout do Naučte se fotografovat autoportrét Nahlédnout do Naučte se fotografovat autoportrét

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se fotografovat autoportrét do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se fotografovat autoportrét.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se fotografovat autoportrét (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se fotografovat autoportrét bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se fotografovat autoportrét doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Naučte se fotografovat autoportrét