Naučte se fotografovat dobře

Kód: 7413086

Úplný název:

Naučte se fotografovat dobře (Peterson Bryan):

Autor a popis:

Peterson Bryan, Zoner Press, 400 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
311 Kč (439 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bryan Peterson, autor bestsellerů o (digitální) fotografii, shrnul své předchozí knihy do jediné praktické příručky, která tak obsahuje nejlepší části z publikací (všechny vyšly v češtině ve vydavatelství Zoner Press): Naučte se vidět kreativně (4. vydání, zcela rozebráno), Naučte se exponovat kreativně (4. vydání), Naučte se fotografovat digitálně (2. vydání, zcela rozebráno), Portrét – naučte se fotografovat kreativně (3. vydání, zcela rozebráno), Naučte se používat expoziční čas kreativně (2. vydání) a Naučte se fotografovat detail kreativně (vydáno 2010). Jak je z předchozího výčtu vidět, některé publikace již není možné sehnat jinak než alespoň v tomto sborníku.

Publikace obsahuje všechny praktické rady a doporučení, které potřebuje začínající až středně pokročilý fotograf znát. Od základních informací o digitální fotografii přes vysvětlení, jaké nastavení expozice volit pro získání působivých snímků, až po rady, jak fotografovat scény s pohybem. V samostatných kapitolách předvádí autor fotografování lidí, portrétů, makra a detailu, krajiny a přírody. Závěr publikace je věnován několika zajímavým efektům, kterými mohou své fotografie oživit ti, kteří rádi zkoušejí netradiční postupy.

Mezi nesporné výhody knih Bryana Petersona patří způsob jeho vysvětlování, který vychází z dlouhodobé fotografické praxe a zkušeností školitele uznávaného po celém světě. Výklad nevyžaduje žádné předchozí znalosti, knihu mohou dobře použít i naprostí začátečníci, ale díky množství praktických rad a podrobně popsaným ukázkám ji využijí i zkušení fotografové.

Nahlédnout do Naučte se fotografovat dobře Nahlédnout do Naučte se fotografovat dobře

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se fotografovat dobře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se fotografovat dobře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se fotografovat dobře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se fotografovat dobře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se fotografovat dobře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování