Nebezpečná touha

Kód: 7384657

Úplný název:

Nebezpečná touha (Essex Elizabeth):

Autor a popis:

Essex Elizabeth, BARONET, 384 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
50 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Námořní kapitál Hugh McAlden se zotavuje ze zranění a přitom dostane od Admirality velice delikátní úkol - nalézt vysoce postaveného zrádce předávajícího zprávy nepřátelským Francouzům. Aby poslání splnil co nejrychleji, potřebuje někoho, kdo by mu s tím pomohl a kdo není v těchto kruzích známý. Někoho, jako je krásná kapsářka Meggs, která ho právě obrala o hodinky.
Život Meggs i jejího mladšího bratra Timmyho závisí na její šikovnosti a na umění vystupovat zcela nenápadně, umět plánovat akce a improvizovat na místě. Když ji chytí kapitán s ledovýma očima a překvapí ji neobvyklou pracovní nabídkou, vidí v tom šanci na únik ze světa zločinu a možnost začít nový život.
Ostražitě jeho nabídku přijímá, ale nechává si pro sebe otevřená zadní vrátka. Jejich počáteční vzájemná nedůvěra se však postupně začíná rozplývat překonána vášní, která stojí za veškerá rizika.
Náhle však dojde k šokujícímu odhalení týkajícímu se Meggsina a Timmyho narození a sny a představy obou milenců se zcela rozpadají. Podaří se jim znovu uvěřit ve vzájemnou lásku, přestože se jejich životy v jediném okamžiku převrátily vzhůru nohama?

Nahlédnout do Nebezpečná touha Nahlédnout do Nebezpečná touha

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebezpečná touha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebezpečná touha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebezpečná touha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebezpečná touha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebezpečná touha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy