Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi

Kód: 2475487

Úplný název:

Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi (Navarro Joe): Jak je odhalit a chránit se pred nimi

Autor a popis:

Navarro Joe, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nebezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi! Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je autorem bestselleru „Jak prokouknout druhé lidi“. Ve své nové knize odhaluje kritické varovné signály, jež vám pomohou včas rozpoznat potenciálně nebezpečné jedince, kteří by vám a vašim blízkým mohli ublížit fyzicky, emocionálně nebo finančně. Dozvíte se: - Jak poznáte nejčastější typy nebezpečných osobností - narcistickou, emočně nestabilní, paranoidní a predátorskou. - Jak se projevují v práci, ve vztazích a v běžném životě. - Jak negativně působí na ostatní. - Jak rozpoznáte příznaky patologického chování. - Proč je potřeba reagovat včas a rázně. - Jak preventivně snížit riziko, že by se člověk mohl stát obětí. - Jak postupovat, když se do krizové či ohrožující situace dostanete. Kniha je doslova prošpikována konkrétními kriminálními případy i příběhy klientů z běžného života. Pro jednotlivé typy osobností zde najdete podrobný seznam otázek, pomocí kterých můžete zjistit, zda a v jaké míře se u konkrétní osoby projevuje nebezpečné chování. Naučíte se tak poznat, jaké chování už není v pořádku, a co byste si neměli nechat líbit. Ojedinělá publikace je určena skutečně všem - jak široké veřejnosti, tak profesionálům, například policistům nebo sociálním pracovníkům, kteří se s nebezpečnými jedinci setkávají nejčastěji.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Nebezpečné osobnosti - Jak je odhalit a chránit se před nimi