Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá

Kód: 3607022

Úplný název:

Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá (Smetana Bedřich, Dvořák Antonín, Janáček Leoš): Hudební škola na CD

Autor a popis:

RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
552 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svět vážné hudby otevírají Vanda Hybnerová a Saša Rašilov v hudební škole pro žáky, učitele i zvídavé rodiče.

popis:
Díky jejich poutavému vyprávění a ukázkám z děl světoznámých skladatelů se mnohému naučíte a poznáte, jak zábavné je být žákem hudební školy. Dříve nudné životopisy klasických skladatelů se naučíte jakoby nic, dozvíte se, z čeho nebyl nadšený Smetanův tatínek, proč se Dvořák nechtěl stát řezníkem, kolik sourozenců měl Janáček i že Bohuslava Martinů vyhodili z konzervatoře pro "nenapravitelnou nedbalost". A ještě si můžete pobrukovat melodie z Prodané nevěsty, Mé vlasti, Novosvětské, Sinfonietty nebo Otvírání studánek. V přebalu každého CD najdete podrobný životopis skladatele i náměty na výlety na místa s ním spojená. Nebojte se klasiky!!!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Leoš Janá