Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě

Kód: 7425238

Úplný název:

Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě (Hympl Josef): Otevrená zpoved o pomeru s premiérem, afére Nagygate a o vazbe

Autor a popis:

Hympl Josef, Epocha, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Jana Nečasová odhaluje své soukromí. Bývalá vrchní ředitelka kabinetu, která se až doposud vyhýbala jakýmkoliv kontaktům s médii, otevřeně hovoří o svém vztahu s premiérem Petrem Nečasem, odkrývá zákulisí tak zvané velké politiky, nebojí se otevřeně mluvit o lidech i událostech. Nekapituluje před světem, který se náhle zmenšil na několik metrů čtverečních vězeňské cely. Vždy svá. Nezlomená. Šťastná. I nešťastná. Žena, jejíž příběh stojí za to znát. Je to zpověď. Ale není to pokání. Jana Nečasová (*1964) Pro ODS pracovala od roku 1996. Po volbách 2006 si ji ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas vzal s sebou jako šéfovou kanceláře. Když se stal premiérem přešla s ním i na Úřad vlády. Dlouhodobě se spekulovalo o jejich intimním poměru. V červnu 2013 policie Janu, tehdy ještě Nagyovou, zatkla, poslala do vazby a obvinila ze tří trestných činů. Po propuštění z vazby si ji čerstvě rozvedený Petr Nečas vzal za manželku. Josef Hympl (*1974) Vystudoval chemickou průmyslovku a později Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze. V roce 1997 nastoupil do metropolitní přílohy MFDnes. Později prošel redakcemi dalších předních deníků, aby nakonec v roce 2010 zakotvil v časopisu Týden. Po čtyřletém působení v jeho redakci v září 2014 přestoupil do nově vzniklého týdeníku Téma.

Nahlédnout do Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě Nahlédnout do Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě