Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu

Kód: 8737369

Úplný název:

Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu (Nosková Věra, Nosek Jiří): S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu

Autor a popis:

Nosková Věra, Nosek Jiří, Věra Nosková, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 28.10.2016
 
 
 
 
 
238 Kč (340 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tři cestovatelé poznávali po tři měsíce Thajce, Vietnamce a jejich země s bujnou bizarní přírodou, obdivovali výbuchy barev tropické flory, jejich národní parky a zbytky středověkých chrámů a svatyň, objevovali jihoasijská městečka, krajinu rýžových polí a džunglí porostlých hor, obří velkoměsta. Setkávali se s většinou milým a přátelským, ale vzácně i odpudivým chováním místních obyvatel, s jejich zvyky, chtěli pochopit jejich národní povahu, náboženství, preferované hodnoty i pověry.
Nejmladší z cestovatelů, fotograf, grafik a nakladatel Jiří Nosek provázel svou matku, spisovatelku Věru Noskovou a kamaráda z vody Martina Pacovského po stopách své někdejší pouti, od níž ho dělilo nejen osm let, ale také překonávání následků mozkové mrtvice, z nichž se dostal silnou vůlí a neúnavným cvičením. Naplánoval a zajišťoval dlouhou a pestrou cestu, na jakou se ti dva vypravili po krotkých dovolených s cestovkami poprvé v životě. Náročné a dobrodružné putování změnilo všechny fyzicky, zároveň se cestovatelsky otrkali a poznali jiný svět.
Kniha je psána živým literárním jazykem s prvky humoru. I když není bedekrem, obsahuje i cenné zkušenosti a rady.
Je bohatá nejen textem, ale i barevnými a černobílými fotografiemi.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Nechte psa doma - S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu