Nejhloupější anděl

Kód: 7341913

Úplný název:

Nejhloupější anděl (Moore Christopher):

Autor a popis:

Moore Christopher, BB ART, 212 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejhloupější anděl získal v roce 2005 ocenění Quill Book Award pro nejlepší román v kategorii sci-fi/fantasy/horor.
Vánoce se vkradly do Pine Cove jako pěkně vlezlá ztělesněná vánočnost: táhly za sebou řetězy, stužky a zvonky, vydechovaly vůni vaječného punce, čpěly borovicí a jako omrzliny od dlouhého sezení pod jmelím kolem sebe šířily úděsně slavnostní atmosféru.
Byl předvečer (no dobře, spíš před týden) Vánoc a všichni obyvatelé maličké vesničky Pine Cove v Kalifornii zuřivě nakupovali, balili dárky/sebe na cesty a všeobecně se dostávali do prázdninové nálady. Vždyť byl přece svátek ště-ště-štěstí a pohody. Ale zdaleka ne všichni byli šťastní. Malý Joshua Barker zoufale toužil po vánočním zázraku. Ne, nebyl na smrtelné posteli, ne, jeho milovaný pes se nikam nezaběhl. Ale Josh si byl naprosto jistý, že právě viděl, jak Santa dostal po hlavě lopatou, a tak se ten sedmiletý kluk urputně modlil: Prosím, Santo, vstaň z mrtvých.
Ale počkat! Opodál poletuje anděl. (Poletuje, chápete?) Není to nikdo jiný než archanděl Raziel, který přišel na Zem hledat dítě, které má velké přání. Náš anděl se bohužel nepyšní zrovna nejzářivější svatozáří a než stihnete říct „rolničky, rolničky“ celou svou posvátnou mise totálně zvorá a uvrhne obyvatele Pine Cove do nepředstavitelného vánočního chaosu, jehož vrcholem bude nejdivočejší a nejhrůznější vánoční večírek, jaký kdy městečko zažilo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejhloupější anděl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejhloupější anděl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejhloupější anděl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejhloupější anděl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejhloupější anděl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé