Nejsi sám Michael očima svého bratra

Kód: 7321607

Úplný název:

Nejsi sám Michael očima svého bratra (Jermaine Jackson):

Autor a popis:

Jermaine Jackson, Fortuna Libri, 464 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

TOHLE JE MICHAEL JACKSON
ČLOVĚK, NE LEGENDA
TOHLE JE MICHAEL JACKSON
OČIMA SVÉHO BRATRA
Michael Jackson, král popu, legenda... Neexistuje snad člověk na této planetě, který by neznal jeho jméno a nikdy neslyšel žádnou jeho píseň. Bohem nadané dítě, neuvěřitelný dříč, perfekcionista, vizionář, snílek - to vše byl a v našich srdcích stále je Michael Jackson.
V této knize se jeho bratr Jermaine vyznává z upřímného vztahu k Michaelovi a jeho křehké duši, i k celé rodině, jejíž členové vystupovali jako skupina nejdříve pod jménem Jacksons 5 a posléze jako Jacksons. Přináší jiný úhel pohledu na Michaela: pohled z pozice staršího bratra-ochránce. Pevné rodinné zázemí a společný cíl dětí jdoucích za svým snem byly základním pilířem pro vybudování úspěšné kariéry.
Raketový start katapultoval Michaela Jacksona do sféry, s níž neměl zkušenosti; orientovat se ve světě smluv, agentů, právníků, finančních machinací, ale také vyděračů a podvodníků nebylo jednoduché. Michael byl několikrát nespravedlivě nařčen z nevhodného chování vůči dětem, které se však nikdy nepotvrdilo. Soudní popotahování a těžký úraz vedly k nadměrnému užívání anestetik, která na něm zanechala následky a nakonec vedla i k jeho úmrtí. Podíl Michaelova osobního lékaře na jeho úmrtí je stále předmětem soudního projednávání.
Jermaine Jackson líčí svůj vztah k bratrovi od útlého dětství a hudebních začátků přes Michaelovu sólovou dráhu, vybudování ranče Neverland a vytvoření vlastní rodiny až po jeho poslední dny.
Michael byl však především člověk, který si jen plnil své sny a pomáhal je plnit i spoustě dalších lidí.
Fenomenální zpěvák, hudebník a tanečník s duší dítěte, jenž si získal srdce milionů fanoušků po celém světě, nebude zapomenutý díky své nadčasové hudbě bořící národnostní a rasové předsudky. Jeho citlivé písně zasáhly každého a další zpěváci budou ještě dlouho jen ti, kteří přišli po Michaelu Jacksonovi.
Jermaine Jackson byl jedním ze zakládajících členů skupiny Jackson 5. Zpěvák, hudební producent a skladatel, otec sedmi dětí. Žije v Los Angeles se svou ženou Halimou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejsi sám Michael očima svého bratra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejsi sám Michael očima svého bratra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejsi sám Michael očima svého bratra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejsi sám Michael očima svého bratra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejsi sám Michael očima svého bratra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Nejsi sám Michael očima svého bratra