Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem

Kód: 2492211

Úplný název:

Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem (Karp Harvey):

Autor a popis:

Karp Harvey, Ikar, 384 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 14.12.2016 dopoledne. 
 

Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Přehledné shrnutí technik, označovaných jako Metoda nejšťastnějšího miminka, je uvedeno vždy na konci každé kapitoly. Zároveň autor vyvrací některé mýty ohledně spánku, například že „kojenci musí spát v naprostém tichu“ nebo že „nejlepší uspávací metodou je nechat dítě vyplakat“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Nejšťastnější děťátko v okolí – průvodce spokojeným spánkem