Nejšťastnější dívka na světě

Kód: 7462971

Úplný název:

Nejšťastnější dívka na světě (Knollová Jessica):

Autor a popis:

Knollová Jessica, Jota, 392 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
263 Kč (358 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Prvotina Jessicy Knollové, která se okamžitě stala bestsellerem, není jen strhnujícím thrillerem s takřka detektivní zápletkou, ale i dílem zamýšlejícím se nad palčivými otázkami moderní společnosti. Dotýká se tématu ženy jako oběti, hledá odpověď na to, odkud se bere násilí a co je jeho spouštěčem.

Její dokonalý život je dokonalá lež.
Román Nejšťastnější dívka na světě přináší pozoruhodný vhled do života ženy, která „touží mít všechno“ a neváhá pro to udělat, co je v jejích silách. Autorka nám představuje hrdinku, která se díky nesmlouvavé ctižádosti a pronikavému vidění světa dokázala odstřihnout od tíživé minulosti a dosáhla svých cílů. Alespoň to tak vypadá…

Jako teenagerka na prestižní škole zažila Ani FaNelliová šokující a veřejné ponížení a od té doby zoufale hledá sama sebe. Teď, když má úžasnou práci, perfektní a drahý šatník a pohledného aristokratického snoubence, stojí na prahu vysněného dokonalého života, který pracně budovala.
Jenomže Ani má tajemství. Hluboko v její minulosti je pohřbeno něco, co ji stále pronásleduje, něco osobního a bolestného, co hrozí, že vybublá na povrch a všechno zničí.
Otázkou je, zda tak drásavou a skandální událost navždy pohřbít ve své mysli. Co by se stalo, kdyby vyšla s pravdou ven? Bude to znamenat konec všeho, k čemu se tak usilovně dopracovala, nebo to pro Ani bude vysvobození?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejšťastnější dívka na světě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejšťastnější dívka na světě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejšťastnější dívka na světě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejšťastnější dívka na světě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejšťastnější dívka na světě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Nejšťastnější dívka na světě