Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob?

Kód: 8773035

Úplný název:

Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob? (Vašíček Arnošt): Je v Cechách ukrytý nejzáhadnejší okultní objekt všech dob?

Autor a popis:

Vašíček Arnošt, Mystery Film, 184 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Templářský řád představuje jednu z nejtajemnějších společností lidských dějin. Jeho velmistři a přední rytíři ovládali utajované nauky Západu i Východu, byli obeznámeni s poznatky starověkých mudrců i technickými dovednostmi, které notně předběhly svou dobu. Ačkoli se sami snažili odhalovat zapovězená tajemství, když se jim to povedlo, okamžitě je zabalili do neprůhledné roušky. Libovali si v kryptogramech, šifrách a přísně tajných úkrytech. A nesporně se zabývali i černou magií. Uctívali Bafometa, pravděpodobně nejzáhadnější okultní předmět všech dob. I když se jednotlivé popisy různí, zřejmě šlo o děsivě vyhlížející hlavu, které byla připisována ohromná magická moc. Svému majiteli zajišťovala bohatství i ochranu. Její oči prý dokázaly zabíjet, popřípadě zničit celé město. Existenci tohoto tajemného idolu templářských rytířů potvrdily desítky očitých svědků, ale doposud se ho nepodařilo objevit. Leží ukryty ve sklepení některého z templářských hradů? Je součástí ztraceného pokladu řádu? Nebo byl z Francie odvezen do nenápadného kouta Evropy, který nikdy nebyl příliš nakloněn k papežským pořádkům a kde templáře nikdo nepronásledoval? Arnošt Vašíček se vydal po stopách největších templářských záhad, vypátral nové důkazy a indicie a přináší překvapující odhalení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Největší tajemství templářů - Je v Čechách ukrytý nejzáhadnější okultní objekt všech dob?