Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu

Kód: 2475670

Úplný název:

Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu (Traxler Jiří):

Autor a popis:

Traxler Jiří, Grada, 256 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.6.2016 dopoledne. 
 

Humoristické povídky Jiřího Traxlera prostupuje jediné téma - erotika dospívání - v mnoha podobách, proměnách a situacích. Dozvíme se, co dělají dospělí, když jdou děti spát, že Petřín není ohřívárna, komu patřil Vyšehrad po setmění, co se odehrávalo v křovinách zpustlé Grébovky nebo za jakým účelem se běhalo Stromovkou, zažijeme lásku v páternosteru, milostnou schůzku ve třech, ve čtyřech i v organizované skupině a manželství na zkoušku, vydáme se na rande se dvěma sněhuláky a dostane se nám poučení, jak rozveselit vážnou známost. Když autor čítával své povídky při svých koncertech, bavili se diváci všeho věku. Zaujme knižní vydání těchto retro příběhů i dnešního čtenáře? Náctiletý se jistě usměje nad bezmeznou naivitou dospělých, čtenář v produktivním věku snad na chvíli zapomene na hromadění produktů a senior možná nostalgicky zalistuje vlastní pamětí. Motivy příběhů, reálie a zvolená forma vyprávění navozují dojem skutečných zážitků. Autor však s nadhledem sobě vlastním podotýká, že se jedná spíše o zastydlé projevy pubertálního fantazírování, doslova pubesc/i/ence fiction. A jedním dechem za všechny kluky dodává, že titulní věta je nonsens a že s holkama to umět vlastně nelze. Naštěstí to umějí ony s kluky.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Někdo to s holkama umí - Povídky z časů balení a kotrmelců pozadu