Neklid - 3. vydání

Kód: 7303792

Úplný název:

Neklid - 3. vydání (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 384 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Michael Hrubek je mužem paradoxů, v němž se paranoidní schizofrenie snoubí s inteligencí a téměř geniální rafinovaností. Mužem, jehož necitlivost k bolesti je téměř stejně obludná jako jeho stopadesátikilové tělo. Mužem, jehož by nikdo nechtěl mít za nepřítele.
A právě tento nevyzpytatelný člověk prchá jedné noci v pytli na mrtvoly z vězeňské psychiatrické léčebny a vydává se na strastiplnou pouť, která neodvratně směřuje k jedinému cíli. Tím cílem je Lis Atchesonová - žena, která Hrubeka usvědčila z brutálních zločinů a nyní se obává jeho pomsty.
Přestože Hrubeka pronásleduje policie a nezávisle na sobě i několik dalších osob, uprchlý zločinec si neohroženě klestí cestu až k domu nebohé Lis, která se kvůli povodni a silné bouři ocitá v domě odříznutá od světa i od pomoci. Jak může dopadnout tento nerovný souboj dvou hlavních hrdinů?
Jeffery Deaver opět prošpikoval celý příběh nenapodobitelnými zápletkami a nečekaným rozuzlením, ale tentokrát ho navíc obohatil o řadu zasvěcených informací o vnitřním i vnějším světě duševně nemocných lidí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neklid - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neklid - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neklid - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neklid - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neklid - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi