Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice

Kód: 7238958

Úplný název:

Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice (Höppnerová Věra):

Autor a popis:

Höppnerová Věra, FRAUS, 232 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
252 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Němčina pro jazykové školy nově 2 je druhým dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol.

U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání má nyní pouze tři díly po šestnácti lekcích, přičemž gramatické učivo bylo výrazně zredukováno. Studenti již se nemusejí v každé lekci prodírat velkou hromadou cvičení, protože ta jsou v novém vydání rozdělena do menších úseků podle jednotlivých textů a postupujícího výkladu gramatiky a až poté propojena v části Souhrnná cvičení.

V druhém dílu učebnice si studující obohatí slovní zásobu o nové tematické okruhy, které vesměs odrážejí současnou německou realitu, a zároveň již získávají zajímavé informace o reáliích. Všechny vstupní texty lekcí byly vytvořeny nově a je v nich používána aktuální slovní zásoba, která je pečlivě dimenzována v množství cca 750 aktivních slov v každém dílu učebnice.

V každé lekci je zařazen stejně jako v prvním dílu také poslechový text s úkoly. Moderní grafická úprava a velký počet fotografií a ilustrací studentům zcela jistě zpříjemní cestu při zdolávání úskalí německého jazyka. Jejich znalosti by po probrání druhého dílu měly dosahovat přibližně úrovně B1 podle SERR pro jazyky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Němčina pro jazykové školy nově 2 - učebnice