Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky

Kód: 2660155

Úplný název:

Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky (Navrátilová Jana): Intenzivní kurz pro samouky

Autor a popis:

Navrátilová Jana, EDIKA, 296 stran, jazyk - němčina, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Němčina za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Ve 24 lekcích se seznámíte se základní německou mluvnicí i s náročnějšími tvary tak, abyste byli připraveni se německy nejen domluvit, ale také porozumět mluvenému a psanému textu. V rozhovorech vás ústřední dvojice Karin a Markus, jejich rodiny i přátelé zavedou do různých prostředí. Budete s nimi prožívat jejich radosti a starosti v rozmanitých situacích denního života, při rodinných oslavách, na cestách, na dovolené, při nakupování nebo v zaměstnání, při vyřizování různých úředních i osobních záležitostí. Zároveň budete mít možnost získané vědomosti procvičit prostřednictvím různých cvičení, překladů, otázek a hádanek. Řešení můžete zapisovat přímo do knihy, která je uspořádána zčásti jako pracovní sešit. Správné odpovědi a také překlad rozhovorů najdete v závěru publikace.

Součástí knihy je audio CD s nahrávkami nejdůležitějších dialogů, namluvených rodilými mluvčími, které přispěje k osvojení správné německé výslovnosti. Zvládněte základy němčiny za 24 dnů!

Nahlédnout do Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky Nahlédnout do Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Němčina za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky