Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa

Kód: 2461489

Úplný název:

Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa (Waic Marek):

Autor a popis:

Waic Marek, Karolinum, 560 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
281 Kč (365 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československu se zabývá vznikem a vývojem vybraných německých tělovýchovných, sportovních, skautských a turistických spolků v českých zemích a Československu. Zahrnuje časové období od 60. let 19 st. do roku 1938. Její autoři se zabývají mírou přispění jednotlivých organizací německým národně emancipačním snahám, jejich vztahy s českými spolky a vazbami s rakouskými i říšskoněmeckými organizacemi v kontextu vývoje české i německé politiky a státoprávních změn po vzniku Československé republiky. Dále se zaměřili na vlastní náplň činnosti těchto spolků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa