Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty

Kód: 8747143

Úplný název:

Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 832 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika oblíbeného slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít. V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy. Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací - kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty