Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech

Kód: 7462317

Úplný název:

Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech (Sutherland Jon, Canwell Diane):

Autor a popis:

Sutherland Jon, Canwell Diane, Jota, 144 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
241 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
 

Unikátní fotografie z válečných archivů Série VÁLKA V OBRAZECH 125 doposud nepublikovaných fotografií z prostředí jednotky německých parašutistů je spojeno poutavým příběhem jejich autora, prvního seržanta Wilhelma Plieschena. Další kniha z cyklu Válka v obrazech je unikátní svým vhledem do jedné z elitních jednotek Německa za druhé světové války. Obsahuje 125 doposud nepublikovaných fotografií z alba prvního seržanta Wilhelma Plieschena, který sloužil u 7. výsadkářského kulometného praporu. Jeho soukromé fotografie čtenáři dávají fantastickou možnost proniknout do reálného života německých parašutistů během jejich tažení na Krétě, v Rusku, u Monte Casina. Jon Sutherland a Diane Canwellová podnikli rozsáhlý výzkum míst, kde seržant Plieschen bojoval a fotografoval, a snaží se poskytnout čtenáři co možná nejširší pohled na situace zdokumentované pomocí jedinečných fotografií. Nabízejí vzrušující čtení o Hitlerových, občas jen stěží srozumitelných misích, do kterých nasazoval právě jednotky Fallschirmjäger - například obsazení pevnosti Eben Email proti obrovské přesile, pokus o zajetí holandské královské rodiny a s tím ztrátu mnoha Wilhelmových přátel. Kniha je skvělým zhodnocením situace z pohledu německého vojáka za 2. světové války a spolu s velmi vzácnými fotografiemi ukazuje doposud neviděnou tvář války.

Nahlédnout do Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech Nahlédnout do Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech

 
 

S Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Němečtí parašutisté za druhé světové války - Válka v obrazech