Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941

Kód: 2475494

Úplný název:

Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 (Campbell David): Plán Barbarossa 1941

Autor a popis:

Campbell David, Grada, 80 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Napadení Sovětského svazu silami Osy dne 22. června 1941 postavilo nacistické Německo a jeho spojence proti Stalinovým silám v titánském boji o přežití. Po boku útočných klínů německých tankových divizí bojovali i vysoce zkušení a schopní veteráni motorizované pěchoty. Proti nim stály sovětské pluky - často špatně vyzbrojené a ještě hůře vycvičené, přesto nesmírně houževnaté a odolné i tváří v tvář strašlivým ztrátám. Tato publikace obsahující výpovědi účastníků, barevné mapy, dobové fotografie a ilustrace se zabývá třemi střety, k nimž došlo v prvních týdnech tažení - krvavou střetnou bitvou u Žlobinu, přetahovanou o trosky zničeného města Smolensk a zdlouhavým bojem na nebezpečně protaženém německém obranném perimetru u Vaskova a Vorošilova. Všechny tyto akce poskytují výstižný pohled na bojovou výkonnost obyčejných vojáků na obou stranách; jejich úspěchy a nezdary určily vývoj 2. světové války na východní frontě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941