Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře

Kód: 8593669

Úplný název:

Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře (Marečková Olga, Mengerová Olga): Dieta šetrící a rady lékare

Autor a popis:

Marečková Olga, Mengerová Olga, Pavla Momčilová, 132 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Nemoci žaludku a dvanáctníku jsou typickými zdravotními obtížemi, jejichž léčbu lze významně ovlivnit správnými dietními opatřeními. Dobré jídlo je jedním ze symbolů spokojenosti. Proto bychom vám v naší knížce rádi ukázali, že i dieta může přinést potěšení z dobrého jídla. Vždyť psychická pohoda, pramenící ze souladu s opravdu chutnou dietou, významně podpoří léčbu nemoci. Publikace umožní každému nemocnému, aby pochopil problematiku svého onemocnění a našel kvalifikované odpovědi na celou řadu otázek, které si v souvislosti s nemocí klade. Těžiště knihy je v praktické části, kde se autorky snaží vedle výběru potravin a zásad přípravy pokrmů přinést i co nejpestřejší výběr receptů a jídelníčku. Podrobně se autorky zabývají dietami: • při vředové chorobě žaludku a dvanáctníku • při funkčních poruchách žaludku a dvanáctníku • při akutním zánětu žaludku • při chronickém zánětu žaludku • při pooperačních stavech Kniha je určena především pacientům. Obsahuje však cenné informace pro zdravotnický personál a studenty zdravotnických oborů. Autorky knihy Doc. MUDr. Olga Marečková, CSc. a nutriční terapeut Olga Mengerová jsou uznávanými odbornicemi Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Praha. V knize předávají veřejnosti své bohaté odborné znalosti a mnohaleté zkušenosti z oblasti dietologie a gastroenterologie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nemoci žaludku a dvanáctníku - Dieta šetřící a rady lékaře