Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n

Kód: 2424551

Úplný název:

Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n (Craig David):

Autor a popis:

Craig David, Knižní klub, 304 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Odhaduje se, že každý den vidíme až 300 reklam a jsme vystaveni přibližně 2000 prodejních nabídek. Většinu z nich ignorujeme. Ale častěji, než se domníváme, a rozhodně častěji, než by se nám zamlouvalo, se necháme obratnými prodejními technikami přimět k nákupu věcí, které jsme neměli úmyslu koupit, nebo kvůli nim zaplatíme mnohem víc, než je nutné. Tahle kniha rozebírá triky prodejců v několika významných oblastech - automobily, nemovitost, finanční produkty atd., a také poskytuje vyčerpávající přehled rafinovaných technik prodeje spolu s radami, jak se na ně připravit nebo se jim účinně bránit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Nenechte se oškubat. Triky a finty, které lidé používají, aby nám něco prodali..., a jak n