Neodolatelná

Kód: 7303693

Úplný název:

Neodolatelná (Robardsová Karen):

Autor a popis:

Robardsová Karen, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Claire, nejpůvabnější ze tří sester Banningových, se splnil sen všech debutantek. Provdala se z lásky za pohledného muže, dědice bohatého vévody, a tak si dovolila směle doufat v bezstarostný, šťastný život. Jak se mýlila!
Z manžela se vbrzku vyklubal zhýralý darebák a jejich svazek se ocitl v troskách. A jako by to samo o sobě nestačilo, Claiřin kočár jednoho dne přepadnou neznámí útočníci. Stržena vírem nebezpečných událostí, kdy její život visí na vlásku, se Claire ocitá na lodi, která ji unáší kamsi daleko od anglických břehů.
Tajemný muž, který je podle všeho strůjcem únosu, jí dává od počátku nepokrytě najevo, že se nenechá obměkčit její krásou. Plní totiž tajné státnické poslání, a pro úspěch na tomto poli je odhodlán udělat cokoli. Ovšem jeho odhodlání začne brzy tát a mezi ním a Claire začíná neúprosný souboj vůlí… Je možné, aby Claire všemu navzdory odhalila se svým tajemným únoscem význam slova láska? A je možné, že by se on vzdal všech svých odvážných plánů, jen aby Claire ochránil před člověkem, který jí zjevně nepřeje nic dobrého?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neodolatelná do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neodolatelná.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neodolatelná (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neodolatelná bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neodolatelná doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy