Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi

Kód: 7201873

Úplný název:

Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi (Kopa Martin):

Autor a popis:

Kopa Martin, LINDE, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
191 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor Martin Kopa skoumá v publikaci institut neslučitelnosti funkce soudce s jinými funkcemi a činnostmi a na základě objektivně zjištěných argumentů dochází k tomu, jaká je současná pozice tohoto institutu v českém ústavním řádu a jaké funkce či druh funkcí jsou s pozicí soudce slučitelné, resp. neslučitelné. Přínosem je nejen přehledný teoretický rozbor příslušných pramenů, ale v praktické rovině také jistý návod pro soudce, kterých funkcí a činností by se ve své profesionální kariéře měli vyvarovat, resp. ve kterých funkcích a činnostech naopak mohou působit bez obav.

Obsah knihy se dotýká otázek ústavního práva, správního práva, srovnávacího práva a v neposlední řadě také dynamicky se rozvíjející oblasti profesní etiky v oblasti soudnictví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi