Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin

Kód: 8738330

Úplný název:

Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin (Bantin John): Skutecné príbehy z hlubin

Autor a popis:

Bantin John, IFP Publishing, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

NAPÍNAVÁ SBÍRKA PŘÍBĚHŮ Z MODRAVÝCH HLUBIN Sbírka potápěčských příběhů, kterou ocení nejen potápěči, ale všichni, kterým jsou blízká dobrodružství na hladině a pod hladinou. V knize najdete příběhy veselé, smutné, triumfální, ale i příběhy tragické. Přečtete si o odvaze a lásce k moři, o poezii vodních hlubin i o nebezpečích, které v nich číhají. To vše dohromady tvoří fascinující výlet do hlubin moří a oceánů světa, od mrazivých vod severní Evropy přes Středozemní moře až po Karibik a ostrovy Tichého oceánu. Každý kousek oceánů si zaslouží být prozkoumán a společně s touto knihou - která je také vynikajícím dárkem pro potápěče - budete hlubinám co nejblíže to půjde. Kniha navazuje na již vydané tituly Neuvěřitelná námořní dobrodružství (2012) a Neuvěřitelná rybářská dobrodružství (2013).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Neuvěřitelná potápěčská dobrodružství - Skutečné příběhy z hlubin