Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů

Kód: 9039005

Úplný název:

Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů (Bobák Jindřich František):

Autor a popis:

Bobák Jindřich František, Amenius, 120 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů je další milá pohádka pro všechny děti, které mají rády napínavý děj a dobrodružství. To, které potkalo cvrčka Jeronýma a jeho přátele, jak sám název knihy napovídá, je vskutku neuvěřitelné. Proto se tato knížka, stejně jako předchozí Zajíček Strakaté Ouško od stejného autora, čte takříkajíc „jedním dechem“.
Celá řada užitečných poučení, která v ní najdete, je snadno přijatelná a srozumitelná. I když hlavní postavy jsou většinou postavami z hmyzí a živočišné říše, berou na sebe lidskou podobu, jednají jako lidé a v mnohém nám mohou být příkladem. Kniha je plná okouzlující romantiky a nevšedních, napínavých příběhů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro nejmenší

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Knihy pro nejmenší / Neuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů