Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl

Kód: 7349410

Úplný název:

Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl (Sheldrake Rupert):

Autor a popis:

Sheldrake Rupert, Pragma, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Možná považujete jevy jako telepatie či předvídání budoucnosti za nadpřirozené či neexistující. Tato kniha vám však s pomocí vědeckých metod dokáže, že jsou naopak naší přirozenou součástí.
Doktor Rupert Sheldrake ve své knize shrnul více než 25 let trvající výzkum. Do svých experimentů zahrnul i nejnovější technologie a zkoumá telepatii ve spojitosti s mobilními telefony a e-maily.
Zajímavé a objevné jsou rovněž jeho výzkumy týkající se telepatických schopností zvířat. Sheldrake zkrátka boří vědecká dogmata, a to rovněž s pomocí vědy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Nevysvětlené fenomény lidské mysli - Telepatie, předtuchy, sedmý smysl