New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy

Kód: 7470019

Úplný název:

New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy (Holá Lída): (ucebnice se slovníckem, pracovní sešit Activity Book a CD)

Autor a popis:

Holá Lída, AKROPOLIS, 388 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
629 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Výukový program češtiny pro cizince New Czech Step by Step je určen začátečníkům až středně pokročilým. Ve dvaceti přehledně strukturovaných lekcích seznamuje studenty se základy českého jazyka. Kompletně přepracovaná verze vydání z roku 2004 zachovává základní principy starší verze, jako je uspořádání do samostatně kombinovatelných panelů, systém odkazů a především barevné rodové kódování gramatiky, které se u studentů i učitelů setkalo s mimořádně příznivým ohlasem. Graficky zcela nově pojatá učebnice (www.redesign.cz) přináší mnohem více cvičení, obrázků (Michaela Kukovičová), fotografií a textů (včetně krátkých vstupních textů, které umožňují přímé uchopení daného gramatického jevu). Názvy lekcí dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice (např. Moje rodina, Orientace, V restauraci, Volný čas, Hledáme cestu, Komunikace), každou lekci doprovází šest stran cvičení a aktivit v ilustrovaném pracovním sešitě a zvukové CD. Každý komplet navíc obsahuje čtyřstránkovou přílohu Czech Grammar in a Nutshell / Českou gramatiku v kostce. Více informací - a učitelé např. bezplatný Teacher’s Manual - naleznete na www.czechstepbystep.cz. Učebnice je přesnou předlohou česko-německé verze a lze dobře používat ve smíšených kurzech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / New Czech Step by Step (učebnice se slovníčkem, pracovní sešit Activity Book a CD) – 5. vy