New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology

Kód: 7345411

Úplný název:

New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology (Martan Alois): Treatment of Stress Urinary Incontinence, Pelvic Floor Defects, and Overactive B

Autor a popis:

Martan a kolektiv Alois, MAXDORF, 264 stran, jazyk - angličtina, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
378 Kč (540 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Urogynekologie se během posledních let stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. Nové operační postupy využívající unikátní hi-tech materiály a pomůcky, přinášejí pacientkám dříve nemysliltelné zlepšení kvality života, dlouhodobý efekt je však závislý především na precizně a bezchybně provedeném operačním zákroku. Jedním z průkopníků těchto nových metod je prof. MUDr. Alois Martan, DrSc., urogynekolog evropského významu, logickým pokračováním dvou úspěšných vydání jeho knihy Nové operační a léčebné postupy v urogynekologii je právě vycházející anglické vydání. To vychází z druhého českého vydání (včetně rozsáhlé kapitoly věnované urogynekologické farmakoterapii), je však opět rozšířeno a aktualizováno. Předmluvu ke knize napsala přední švýcarská urogynekoložka prof. Dr. med. Annette Kuhn (Univerzitní nemocnice Bern), pochvalné recenzní komentáře připojilo několik dalších předních evropských urogynekologů, včetně Prof. Dr. med. Eckharda Petriho (Univerzitní nemocnice Greifswald) nebo Prof. Dr.med. Heinze Kölbla (Univerzitní nemocnice ve Vídni). Novinkou zásadního významu je 11 videozáznamů operačních technik popisovaných v knize, které jsou přístupné na stránkách maxdorf.com. Kniha je určena gynekologům a urologům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology