Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let)

Kód: 7228029

Úplný název:

Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let) (kol.):

Autor a popis:

Kol., LIBREX, 96 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
50 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Snad jen s malými výjimkami, které, jak víme, potvrzují pravidlo, se děti kolem čtyř let většinou těší, když jim my dospělí řekneme, že už "jsou velké". Dětská potřeba "růstu", hrdost na postupné včleňování do světa dospělých, který reprezentují především tatínek a maminka, nesou s sebou i spontánní radost z pocitu, že děti umějí splnit úkol, a zvědavý zájem o všechno, co souvisí se školou. Vždyť hra na školu, v níž se děti často stylizují do rolí učitelů, je stále oblíbená. Tajemství poznávání, zájem o všechno nové, touha vědět, jaké to bude, až bude dítě chodit samo do školy a bude je známkovat kdosi tak tajemný, jako je pan učitel nebo paní učitelka, v sobě nesou i touhu vyzkoušet si všechnu tu lákavou činnost samostatně či s pomocí blízkých - rodičů, sourozenců. Proto je tato hravá knížka určena všem předškolákům, všem dětem, než půjdou do školy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Hravá kniha pro předškoláky - než půjdu do školy (4-7 let)