Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým

Kód: 24712100

Úplný název:

Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým (Kiedroňová Eva):

Autor a popis:

Kiedroňová Eva, Grada, 304 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace s filmem je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte pravidelně poskytují informace rodičům, zdravotní sestry, které pracují s kojenci v nemocnicích nebo kojeneckých ústavech, dětští lékaři soustavně sledující vývoj dětí v poradnách, rehabilitační pracovníci zabývající se rehabilitací kojenců a batolat, ale také pracovnice mateřských center a instruktorky baby klubů, které se věnují programům pro nejmenší děti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Něžná náruč rodičů - Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým