Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým

Kód: 2471210

Úplný název:

Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým (Kiedroňová Eva): Moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým dítetem

Autor a popis:

Kiedroňová Eva, Grada, 304 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2017 dopoledne. 
 

Tato publikace s filmem je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte pravidelně poskytují informace rodičům, zdravotní sestry, které pracují s kojenci v nemocnicích nebo kojeneckých ústavech, dětští lékaři soustavně sledující vývoj dětí v poradnách, rehabilitační pracovníci zabývající se rehabilitací kojenců a batolat, ale také pracovnice mateřských center a instruktorky baby klubů, které se věnují programům pro nejmenší děti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Něžná náruč rodičů - moderní poznatky o významu správné manipulace s novorozencem a malým