Nic nedělat a všeho dosáhnout

Kód: 8705200

Úplný název:

Nic nedělat a všeho dosáhnout (Ablass Werner):

Autor a popis:

Ablass Werner, Tenno, 192 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
168 Kč (233 Kč)
  / ks  
koupit
 

I když se nám některé sny splní, většinou to netrvá dlouho a brzy už sníme o něčem jiném. Protože jsme však většinou toho názoru, že nás naplňují štěstím jen splněná přání, nikdy nejsme spokojení s tím, co máme.
Werner Ablass ve své knize říká, že oklamaní iluzorní představou, hledáme své štěstí tam, kde ho nikdy nemůžeme najít natrvalo a tak si ho sami činíme nedostupným. Se svým konceptem „zbavování iluzí“ a novými cvičeními, jak milovat bez zaměření na objekt, nabízí příležitost odhalení pravé duchovní podstaty. Po tomto objevu se spontánně dostaví poznání, že opravdu bylo dosaženo všeho podstatného a vše je dokonalé takové, jaké je. Pak člověk nepotřebuje ani doporučené cvičení, neboť se život promění v harmonický proud. Přání se splňují jako by mimochodem bez loveckého vzrušení a zbytečného úsilí. Záporné emoce a spory se řeší samy od sebe bez přímého zásahu. Místo toho člověk cítí i v obtížných situacích hluboký mír.
Werner Ablass, známý svou úspěšnou knihou Netrap se – miluj, doporučovanou Bärbel Mohrovou, tě v této knize nenabádá k vystupňování aktivit nebo dokonce ke zvýšené snaze. Koncept, který zde doporučuje, spíš nabízí možnost odnaučit se hektické honbě a přitom objevit svou pravou podstatu. A tu objevíš, jakmile poznáš, že jsi dosáhl toho, co sis přál v hloubce svého srdce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nic nedělat a všeho dosáhnout do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nic nedělat a všeho dosáhnout.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nic nedělat a všeho dosáhnout (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nic nedělat a všeho dosáhnout bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nic nedělat a všeho dosáhnout doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nic nedělat a všeho dosáhnout