Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3

Kód: 7425255

Úplný název:

Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3 (Lehane Dennis):

Autor a popis:

Lehane Dennis, Epocha, 360 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Krásná mladá žena zničená žalem zmizela beze stopy. Stejně tak detektiv najatý, aby ji našel. A rovněž spousta peněz. Na scénu ale vstupují ostřílení soukromí detektivové Patrick Kenzie a Angela Gennarová. Pocházejí z drsných ulic bostonské čtvrti Dorchester a mají více přátel na odvrácené straně zákona než na té správné - v čele s psychopatem se zálibou ve výbušninách Bubbou Rogowskim. Viděli a přežili takřka všechno, ale nový případ je přivádí na neprobádané území, kde není nic svaté. Na území lží a korupce, kde věřit komukoliv může znamenat smrt a každý krok může být poslední.
Strhující příběh tentokrát zavede čtenáře ze známého prostředí Bostonu na exotickou Floridu. Dokážou Angela a Kenzie proniknout skrz spletitou síť lží obklopující svět těch opravdu bohatých a mocných? A jsou vůbec na takové odhalení připraveni? V sázce je tentokrát mnohem víc než jen vyřešení záhadného případu…

Dennis Lehane proniká v každém ze svých románů hlouběji do podstaty zla: od zkorumpovaných politiků, pedofilů, sériových vrahů, otců tyranů, černošských gangů až po vůdce sekt a psychopaty. Zároveň se v nich naplno projevuje autorův svébytný styl, ve kterém se drsná škola spojuje s osobní existencionální výpovědí. Lehane se noří do prostředí městských gangů, rasových bojů, politiky a ušmudlaných lidských osudů - aniž by se v těchto motivech utopil a přestal psát strhující thrillery. Jeho knihám lze propadnout velmi snadno. Za čtivým stylem, napínavým dějem a kousanci cynického humoru se totiž skrývá ošklivá pravda o světě kolem nás, která vnímavému čtenáři nedá usnout.
Autor excelentních románů Tajemná řeka, Prokletý ostrov a Sbohem, baby tak znovu potvrzuje, že na poli detektivního thrilleru nemá prakticky žádnou konkurenci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Nic není svaté - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 3