Nic než šaty

Kód: 8716248

Úplný název:

Nic než šaty (Grantová Linda):

Autor a popis:

Grantová Linda, Kniha Zlín, 320 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Rodiče ze mě vychovávali myš. Z vděčnosti k Anglii, která jim poskytla útočiště, se rozhodli být myšmi. Tento stav myšovství, ochotu mlčet (ať už ve vztahu k ostatním vyvrhelům nebo mezi sebou), vést poklidný a skromný život, být pracovitý a poslušný, to očekávali i ode mě. Ať už byl strýček Sándor čímkoli, rozhodně ne myší. Když už něčím byl, tak nosorožcem pokrytým bahnem z řeky, roh vždy připravený k útoku.

Ve čtvrti velkých obytných domů z červené cihly poblíž Marylebone Road, vyrůstá Vivien, citlivá dívka, která ráda čte, izolovaná svými plachými rodiči-uprchlíky jak od minulosti, tak od přítomnosti. Pak se objeví okouzlující strýc, v mohérovém obleku, s diamantovými hodinkami na zápěstí a s dívkou v kloboučku s potiskem leopardí kožešinky. Proč je strýc Sándor v domě jejích rodičů tak moc nevítaným hostem? Vivien to chce zjistit.

Toto je příběh o přežití - o tom každodenním i hrdinském - a mladé dívce, kterou potkají překážky, dokonce zrady, které nevyhnutelně doprovází divoká touha po životě.

Příběh se odehrává na pozadí Londýna v 70. letech 20. století. Nic než šaty je moudrý a citlivý román o šatech, které si vybíráme, osobnostech, do kterých se oblékáme a o tom, jak nás všechny utváří.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nic než šaty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nic než šaty .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nic než šaty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nic než šaty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nic než šaty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé