Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch

Kód: 8592712

Úplný název:

Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch (kol.): Woordenboek Nederlands-Tsjechisch

Autor a popis:

Leda, 1039 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
660 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

S tímto slovníkem se nedorozumíte jen v Nizozemí, ale také v belgickém Flámsku a navíc v bývalých nizozemských koloniích - v Indonésii, jihoamerickém Surinamu a Nizozemských Antilách. Formát A5 se vám bez problémů vejde do batohu nebo aktovky. Slovník, který obsahuje téměř 45 000 hesel, je také bohatým zdrojem pro překladatele, tlumočníky a další odborníky. Díky rozsáhlé gramatice v úvodu a gramatické, stylové a výslovnostní informaci v hesláři budete vždy schopni vybrat správný výraz v daném kontextu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch