Noční mstitel

Kód: 7303479

Úplný název:

Noční mstitel (Lutz John):

Autor a popis:

Lutz John, Domino, 400 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

V domnělém bezpečí svých luxusních bytů nalezlo smrt několik zámožných obyvatel Manhattanu. Jejich životy vyhasly v plamenech, ale ještě před tím je kdosi svázal, dal jim roubík a rozevřel nad nimi deštník, aby je nemohl uhasit protipožární systém.
Na případ jsou nasazeni detektivové Stack a Lopezová, kteří brzy zjistí, že vrah nevybírá své oběti nahodile. Podle všeho není vraždícím žhářem šílenec, ale racionálně uvažující člověk, který je veden touhou po pomstě a každý svůj krok pečlivě naplánoval. Za co se ale chce mstít? Jaká křivda na něm byla spáchána, že kvůli ní opakovaně vraždí? A z jakého důvodu se rozhodl zabíjet právě tímto způsobem?
Najít odpovědi na tyto otázky nebude nijak snadné a oba detektivové z nich mají už teď těžkou hlavu. Také se nemohou zbavit dojmu, že kdosi sleduje každý jejich krok. Je to pachatel? Ani tuto otázku si nedokáží odpovědět, a tak dále pátrají, jen aby při každé další vraždě stanuli znovu na samém začátku. Ohnivý kruh se stahuje kolem nich a ohořelých těl stále přibývá…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Noční mstitel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Noční mstitel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Noční mstitel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Noční mstitel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Noční mstitel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi