Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl)

Kód: 3608872

Úplný název:

Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl) (DeMille Nelson): Cte Igor Bareš, Dana Cerná, Jaroslav Plesl

Autor a popis:

DeMille Nelson, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
238 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Napínavý špionážní román, který vás chytne a nepustí. Nelson DeMille se vrací ke katastrofě letu číslo TWA 800, při níž zemřelo 230 lidí.

Za soumraku na pláži na Long Islandu se Bob Mitchell a Janet Whitneyová oddávají milostným radovánkám a vše si natáčejí na kameru postavenou tak, aby zachytila každý lechtivý detail. Noční oblohu však najednou ozáří obrovský výbuch. Zatímco se policejní vozy ženou k místu neštěstí, dvojice popadne kameru a mizí.
Pět let po nehodě je pád letu 800 připsán mechanické závadě. Pro Johna Coreyho a Kate Mayfieldovou z elitní protiteroristické jednotky FBI tím však případ není uzavřen. S podezřením na snahu o ututlání případu vycházející z nejvyšších kruhů a v rozporu s rozkazy se rozhodnou získat důkaz, který odhalí pravdu o tom, co se opravdu stalo s letem 0800 – videokazetu zachycující milostné hrátky na pláži a poslední okamžiky letadla odsouzeného k záhubě.

celkový čas 6 hodin 31 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Noční pád - CDmp3 (Čte Igor Bareš, Dana Černá, Jaroslav Plesl)