Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy

Kód: 7252515

Úplný název:

Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy (Gerson Stéphane): Jak se z podivínského renesancního astrologa stal moderní prorok zkázy

Autor a popis:

Buchanan Cathy Marie, , 408 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Jméno Nostradamus všichni známe, ale kdo byl tento muž ve skutečnosti? Proč byla jeho proroctví v renesanční Evropě tak vlivná a proč se po dalších pět století stále znovu objevovala? A co vypovídá Nostradamova vytrvalá přítomnost na Západě o nás a o našem světě? Historik Stéphane Gerson svou knihou Nostradamus zve čtenáře na cestu zpět v čase, aby mohli prozkoumat život i posmrtný život Michela de Nostredame, astrologa, jehož Proroctví byla vykládána, postupně přijata všemi médii a nakonec se přeměnila v moderní evangelium zkázy. Kdykoliv se zdá, že vstupujeme do nové éry, kdykoliv jsou zpochybňovány nebo ohroženy základy našeho světonázoru, nabízí nám Nostradamus jistotu a útěchu. V roce 1666 rozebírali hosté anglických večírků jeho čtyřverší o velkém požáru Londýna. V roce 1942 opírala židovská spisovatelka Irene Némirovská své naděje na přežití o Nostradamovu předpověď, že válka bude brzy u konce. A 12. září 2001 vykřikovali teenageři na brooklynských ulicích, že „tenhle chlápek Nostradamus“ útoky z 11. září předpovídal.

Nahlédnout do Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Nahlédnout do Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy