Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy

Kód: 8046438

Úplný název:

Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy (Moscovich Ivan):

Autor a popis:

Moscovich Ivan, PERFEKT, 140 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová kniha hlavolamů bezpochy znovu „dostane“ všechny milovníky logických úloh, rébusů, hádanek a her od světoznámeho vynálezce, hádankáře a umělce Ivana Moscoviche. Nadšenci hlavolamů si přijdou na své i v této zcela nové kolekci inspirativních hlavolamů, která navazuje na úspěšnou Velkou knihu hlavolamů od téhož autora. Nová kniha hlavolamů také určitě nezklame - obsahuje přes 280 podnětných a zábavných úkolů z různých oblastí matematiky, jež jsou vynikajícím prostředkem k povzbuzení logického myšlení i tvořivosti. V první kapitole hrají prim rébusy z geometrie, v druhé se logické myšlení setká s křivkami a kruhy, ve třetí bude řešit skládačky a čtvrtá, poslední kapitola se věnuje zajímavé oblasti nazývající se topologie; ta je plná paradoxů a rozličných tvrzení. Skvělá kniha pro všechny věkové kategorie: potěší šedé mozkové buňky jako dobře osolené arašídy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nová kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy