Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev

Kód: 7345348

Úplný název:

Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev (Martan Alois): Rešení stresové inkontinence moci,defektu pánevního dna a OAB u žen

Autor a popis:

Martan a kolektiv Alois, MAXDORF, 254 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Urogynekologie se během posledních let stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. Zásluhu na tom nepochybně mají zcela nové operační postupy využívající nové hitech materiály a pomůcky. Dlouhodobý efekt pro pacientky je však vždy závislý především na precizně a bezchybně provedeném operačním zákroku. Právě této potřebě vyšlo vstříc první vydání knihy prof. MUDr. Aloise Martana, DrSc., jehož zásluhou se řada nových operačních metod v ČR skutečně rozšířila.
Druhé vydání je aktualizované z hlediska stále přicházejících nových metod, ale rovněž o rostoucí zkušenosti s metodami, které byly novinkou před několika lety. Autor na základě četných přání čtenářů-gynekologů knihu doplnil také o celé spektrum medikamentózní léčby používané v urogynekologii, čímž kniha získává zcela nový rozměr. Kniha je určena gynekologům, urologům a kolorektálním chirurgům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nové operační postupy v urogynekologii - Řešení stresové inkontinence moči a defektů pánev