Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí

Kód: 7349197

Úplný název:

Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí (Hay Louise L.):

Autor a popis:

Hay Louise L., Pragma, 208 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Známá americká spisovatelka Louise L. Hay se v tomto útlém svazku snaží oponovat všem lidem, kteří vnímají třetí tisíciletí jako dobu temna a očekávají katastrofy, jež budou postupně ničit naši planetu. Mottem celé knihy je pozitivní přístup a šíření lásky. A právě v tomto duchu vyznívají všechny příspěvky přátel Louise L. Hay shromážděné v jeden působivý celek. Promlouvají tu hlasy lékařky, filozofky, léčitelky, vědce, odborníka na zahradničení a životní prostředí a mnoha dalších známých a mezinárodně uznávaných osobností. Všichni tito lidé si uvědomují, že negace plodí jen další negaci a výsledkem toho je skutečně možná zkáza. Proto vedou lidi k tomu, aby se zaměřili na lásku, citlivost, soucítění a na péči věnovanou nejen vlastnímu zdraví, ale zdraví celé naší úžasné planety. Kniha Louise L. Hay je příspěvkem k pozitivnímu myšlení všech lidí, kteří překročili pomyslný práh třetího tisíciletí a snaží se, aby byl svět kolem nás skutečně příjemným místem pro život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Nové tisíciletí - Pozitivní přístup k třetímu tisíciletí