Novela zákona o DPH 2011

Kód: 8632495

Úplný název:

Novela zákona o DPH 2011 (Ledvinková Jana):

Autor a popis:

Ledvinková Jana, VOX, 292 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
259 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace vychází již v pátém aktualizovaném vydání. Stále si drží své jedinečné postavení mezi publikacemi k zákonu o DPH na trhu.
Kniha srozumitelnou formou na názorných grafech provádí čtenáře celým zákonem o DPH a to i začínající plátce daně.
Pro pokročilé čtenáře je užitečná řada judikátů, závěrů z Koordinačních výborů, informací MF ČR, informací GFŘ, kterými autorka dokresluje komentáře komplikovaných ustanovení zákona.
Na praktických příkladech autorka objasňuje zejména problematiku oprav základu daně a sazby daně, opravy výše daně za dlužníky v insolvenčním řízení včetně vzorů daňových dokladů. Rovněž je podrobně probrána problematika majetku vytvořeného vlastní činností.
První čtvrtletí roku 2011 bylo ve znamení schvalování novely zákona o DPH, která měla nabýt účinnosti v souladu s Evropskou unií již 1. 1. 2011. Konečná podoba zákona však nabyla účinnosti až od 1. 4. 2011. Novela reaguje na nové Směrnice rady ES, ale také využívá některá stávající volitelná ustanovení Směrnice rady 2006/112/ES, jejichž zavedením do tuzemského právního systému se napomáhá v boji proti daňovým únikům.
Publikace obsahuje kompletní zákon o DPH se zapracováním novely č. 47/2011 Sb., dále Informace MF k problematickým ustanovením novely zákona o DPH, Informaci GFŘ k bonusům a skontům, daňové přiznání se zadáním příkladu, některé závěry z KOOV týkající se novely zákona o DPH
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Novela zákona o DPH 2011 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Novela zákona o DPH 2011.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Novela zákona o DPH 2011 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Novela zákona o DPH 2011 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Novela zákona o DPH 2011 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví