Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689927

Úplný název:

Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 168 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
42 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Průvodce jistě potěší mnohé turisty, cyklisty a motoristy. Na 19 nejhezčích výletech popisuje hornatý a lesnatý kraj, kde donedávna vládli pohraničníci a lesníci, teď se z něho stává země zaslíbená pro ty, kteří si chtějí odpočinout od hektického všedního života. Pralesy Hojná Voda a Žofínský jsou chráněny již od 19. stol. , z jiné kategorie je atraktivní přírodní lokalita Terčino Údolí, nádherný přírodně-krajinářský park s cizokrajnými dřevinami a romantickými stavbami. Z historických památek vyniká hrad v Nových Hradech, dochované tvrze Cuknštejn a Žumberk, gotické kostely v Nových Hradech, Trhových Svinech, Kaplici aj., z barokních významný poutní kostel v Dobré Vodě a Nejsv. Trojice v Trhových Svinech. Novinkou je zařazení cyklistických výletů i do idylického příhraničního Vitorazska s mnoha historickými památkami, díky schengenské dohodě nyní tak snadno dostupného.

Součást kompletu průvodce - brožurka s 16 vstupenkami a poukázkami, platnými do konce roku 2010 - je využitelná např. na Státním hradě Nové Hrady, na Tvrzi Žumberk, v Buškově hamru u Trhových Svinů, v Historické expozici Kaplicka nebo při musherském víkendu se psím spřežením Husky Dream.

Vymezení popisované oblasti: Dolní Dvořiště - Kaplice - Rozpoutí - Ločenice - Trhové Sviny - Jakule (žel. st. Nové Hrady) - Nová Ves nad Lužnicí - Krabonoš - České Velenice - hranice s Rakouskem - Dolní Dvořiště.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky